ویژگی‌های محیطی ارگ

دسترسی عالی و هم‌جواری با میدان تجریش و شریان‌های ارتباطی

ارگ در مقایسه با سایر مراکز تجاری از موقعیت ممتازی برخوردار است. نمای شیشه‌ای و منحصربه‌فرد ارگ بعد از بیمارستان تجریش به سمت میدان تجریش کاملاً قابل‌رؤیت است. میدان تجریش، یک میدان محلی نیست چراکه به دلیل قرار گرفتن امام زاده صالح (ع) و همچنین بازار سنتی محل رجوع مردم تهران از اقصی نقاط است. همچنین دو خیابان اصلی شهر (شریعتی و ولیعصر) به میدان تجریش منتهی می‌شود. وجود ایستگاه‌های مترو و بی آر تی و تاکسی مکمل دسترسی‌ها به ارگ است.

عظمت و زیبایی پروژه در منطقه

نمای شیشه‌ای و طراحی پروانه‌ای ارگ به لحاظ معماری، این مرکز را از سایر مراکز تجاری متمایز ساخته است. پیکره محو و مواج بنای ارگ با عقب‌نشینی از لبه خیابان، سطحی قابل‌توجه به پیاده‌روی خیابان سعدآباد افزوده است. شکل کلی بنا مانند بومرنگی است که این پیاده‌روی عریض را در بر گرفته است.

پیکره محو و مواج بنای ارگ

فضای شهری به وجود آمده می‌تواند میزبان مجموعه‌ای متنوع از فعالیت‌ها باشد، عرصه‌ای برای رخ دادن قرارها و دیدارها و به عنوان فضای مکث. بخش پلکانی با ارتفاع مناسب برای نشستن، این مکان را به محل انتظار و گفتگوی افراد و استراحت عابران تبدیل کرده و «فضای عمومی شهری» مناسبی ایجاد کرده است.

بام سبز ارگ

بام ارگ یکی از منحصر به فردترین روف گاردن ها در تهران است. حدود 3800 متر فضای باز و مسقف بام آن را نسبت به رقبا متمایز کرده است. باغچه‌های تعبیه شده بر روی بام با انواع گیاهان منحصربه‌فرد پوشش یافته است. گیاهان انتخاب‌شده و نگهداری آن به‌گونه‌ای است که در تمام سال فضای سبز بام حفظ می‌شود..

درباره ما

ویژگی های ارگ

ارتباط با ما

ساعات کار

مسیرهای دسترسی

فرصت های تبلیغاتی

واگذاری واحدهای تجاری

واگذاری کانترهای تبلیغاتی

ورود همکاران

عضویت در خبرنامه

(021) 2239 6121 - 22396892

argcenter.info@gmail.com

تهران، میدان تجریش، ابتدای خیابان سعد آباد

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به مجتمع ارگ تجاری است.